Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon izzadós típus vagyok a...

Nagyon izzadós típus vagyok a hátamon és mellkasomon 2-3eve jelent meg és azóta tart (16f) valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés
Ha betegség állna háta mögött jó lenne tudni vagy csak életmód vagy ételeken múlik.

2019. aug. 13. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem idegrendszeri és vérkeringési probléma miatt van ez.
2019. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így, alapos vizsgálat nélkül csak azt lehet mondani, hogy férfivá értél, ugyanis ivarérett korban kezdenek el intenzíven működni a bőrben található bizonyos mirigyek is (nemcsak az izzadtságmirigyek, de a faggyúmirigyek, illatmirigyek is). Van persze egészen abnormális intenzitással működő izzadtságmirigy működési állapot is, amikor szinte folyamatosan nagy mennyiségű izzadtság termelődik (nemcsak melegben), ez azonban kifejezetten felnőtt korban és inkább nőkön jelentkezik, ideiglenes, rövid távú kezelése a bőrbe adott botox injekciókkal történik (de ez nálad nagy valószínűséggel nem áll fenn).
2019. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!