Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nő a hónaljamnál csómó?

Miért nő a hónaljamnál csómó?

Figyelt kérdés
Eleinte ha leborotváltam akkor oda nőtt egy nagy dudor,most már szőrtelenitő krémet használok és megint kinőtt.Nagyon fáj.Nyirokcsomó?Vagy mi ez?
2010. júl. 11. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nyirokcsomó is, de lehet hogy verejtékmirigy gyulladt b. Nekem az utóbbi volt. Sebéseten helyi éréstelenítés után kivágták, lekezelték. Aztán mégegyszer begyulladt, de akkor már nem mentem vele orvoshoz. Felszívódott egy pár nap után.

Ha neked először van ilyen, azért mindenképpen nézesd meg dokival, mert lehet belőle nagyobb baj is.

2010. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Szőrtüsző gyulladás, én is tavaly egész nyáron kínlódtam vele, azóta inkább a szőr.
2010. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kellene vegyszereket használni pl szürtelenítő krém, meg borotválkozóhab, hanem csak úgy ála natúr amikor fürdesz lehúzni amennyi lejön egy kézi borotvával és kész.


Nem kell ennek selymesnek lenni mint a babapopsinak az idióta reklámokban..

2010. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az utólsónak üzenem,hogy nagy baromságot mondtál,már bocs!Van fogalmad róla hogy a legegészségtelenebb szörtelenítés a borotválkozás?!Mivel ahogy leborotválod a szört,lyuk keletkezik a bőrőn,amibe nagyon szépen beleívódik a baktérium,az szépen begennyesedik...stb.A borotválkozástól vannak a csomók,a szőrbenövések és stb.
2010. júl. 11. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:

képzeld hoyg neked nincs igazad,ezek a szőrtelenítő krémek vegyszert tartalmaznak amiket a bőr beszív és hosszú használata egyáltalán nem tesz jót a szervezetnek,amúgymeg milyen lyukakról beszélsz?borotválkozáskor nem keletkeznek lyukak,akinek nagyon érzékeny a bőre az ne kenje közvetlenül szőrtelenítés után deóval a hónalját,

AMőgy amikor én epilátorral szedtem a hónaljszőrt akkor nőtt egy ilyen csomó a hónaljamra de az szőrtüszőgyulladás volt,és ahol volt a dudor ott megnyomta és iylen genny jött ki blaaaa.szóval szerintem a krémet hanyagold főleg a hónalj környékéről.

2010. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huuu,de értelmes.
2010. júl. 11. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!