Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt Jún.12. -én egy Pectus...

Zolee0212 kérdése:

Volt Jún.12. -én egy Pectus Excavatum műtétem, ahol behelyezték a fémet. Kb mikor fogok tudni az oldalamon aludni fájdalom mentesen? Illetve kb. mikor múlnak el teljesen a fájdalmak?

Figyelt kérdés
Valakinek tapasztalat?
2019. júl. 10. 16:52
 1/3 anonim válasza:
Engem Szept. 5.én műtöttek. Sajnos neked nem tudok segíteni, de remélem hogy te tudsz nekem. Neked mennyi ideig fájt a seb helye? Ezekszerint neked 1 hónap után is fájt a mellkasod? Amúgy goodliketól nézd meg a pectus excavatummal kapcsolatos videóot, ott mondta hogy 1év után már nem volt fájdalma, de érezte amikor oldalt feküdt hogy ott van a mellkasában ez a lemez.
2019. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát mostanra már tudok 3-4órát az oldalamon feküdni, de ha veszek be fájdalom csillapitót akkor egy éjszakát végig tudok vwle aludni, meg ugye ez alkattól is függ, aki izmosabb annak gondolom könnyebb dolga van, na de én nem vagyok az.
2019. okt. 19. 16:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Kisebb fájdalmak vannak de nem annyira zavaróak, főleg akkor jönnek elő ha görnyedt vagyok, vagy ha úgy fekszek, ülök, persze ezeket nem direkt csinálom..amúgy meg nem már nagyobb gondom, könnyebb fizika munkát is tudok csinálni, illetve suli mellett dolgozok.
2019. okt. 19. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!