Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek fogok még nőni?...

Szerintetek fogok még nőni? És lehet valahogy segíteni ezen?

Figyelt kérdés
Én egy vékony magas testalkatú làny lennék (16y,53kg,175-6cm vagy tobb). Na és igen itt van a gond. Nemrég vettem észre hogy durván lenőttem az osztálytársnőimet. Év elején még a tornasor vége felé voltam most meg 2-3 emberrel az elején vagyok. Az utóbbi hónapokban nyúltam meg ennyire és nagyon feszélyez. Nagyon vékony vagyok akármennyit eszem és a felsőtestem kicsit szélesebb a csípőmnél. Szóval mellem meg vállam az van de fenekem a sok edzés után sincs. És nem tudok mit kezdeni ezzel a hirtelen magasodással. A fejem az amivel úgy ahogy megelégszem mondjuk kisebb mint az átlagnak de sokan mondják hogy nagyon szép vagyok stb... tipikus ektomorf alkatom van ha kihúzom a vállaim de nagyon nem szeretnék tovább nőni. Szerintetek fogok még? Fiúk nektek gond ha egy lány ilyen? Elnézést mindenki ha zavaros lett de ketsegbe vagyok esve. Nem tudok mit magamra húzni stb... koszi elore a valaszokat

2019. jún. 17. 22:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!