Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányás, hasmenéses vírus...

Hányás, hasmenéses vírus meddig fertőző?

Figyelt kérdés
Vasárnap éjszaka hánytam, ment a hasam, nekem és gyerkőcnek is. Azóta se hányás, se hasmenés, gyomrunk fájt még hétfőn kedden. Mikor mehetünk közösségbe? Meddig vagyunk fertőzőek?
2010. júl. 8. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen vírust ne úgy képzeld el, mint valami világjárványos, fertőző akármit. Hasonló volt nekem is, csak nem hánytam, hanem a hasam ment 2-3 napig és annyi. Ha ma már jól vagytok, akkor inkább tartsatok egy pihanő, diétás napot, szedjetek normaflort, ez fontos! És hétvégén már menjetek bátran strandra, kirándulni, állatkertbe, ahová akartok.
2010. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48 ora
2010. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A tünetek a calici vírusra hajaznak, de az átlag 2 napig tart, és jóformán a vécéhez vagy ragadva. Szemét egy vírus. Ja és fertőző, legalábbis házidoki nekem azt mondta. A kézmosás fontos!
2010. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Túléltük, elmentünk az ügyeletre és kaptunk szurit,amitől nem hánytól többet:) De azért pár napig semmi kaját nem kívánt a gyomrunk, jó kis fogyókúra volt:)
2010. júl. 16. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!