Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez és tud e valaki...

Mi lehet ez és tud e valaki rá valami magyarázatot?

Figyelt kérdés
Bal oldalon vállam környékén a hátamon van egy kb 1-2cm-es csomó. Ott van már egy jó ideje, sajnos nem tudom pontosan megmondani mióta, de fél éve már biztosan. Nem fáj, nem nő, viszont mostanában elkezdett zavarni, jobban foglalkoztat és szeretném tudni mi lehet az. Utána néztem már viszont rengeteg fajta lehetőséget hozott, jó és rossz értelemben is. Azok is mondhatnak valamit számomra végülis, meg egyszerűbb lenne orvossal megnézetni. Csak az lenne a kérdésem, hogy másnak volt vagy van e ilyen és ő tudja e mi az?

2019. jún. 3. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj, borgyigyqszhoz. Talan valami lipoma vagy fibroma, olyan teruleten a rosszindulatu nagyon ritka lenne
2019. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagy valószínűséggel egy zsir daganat.Jól elvan évekig,mint ahogy nálam is elvolt.Aztán egyszer csak aktivizálja magát,egyre jobban feltelik.Ekkor már csak a doki marad,sebészeten eltávolitja .Ez olyan kis műtéti beavatkozás lesz,nem a sebészeti rendelésen fogja elvégezni .2 hete a fejemről távolított el egy ilyet,már 15 éve ott volt,és fél év alatt akkorát változott ,hogy orvoshoz kellett fordulnom .
2019. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, tehát meglehet hogy semmi komoly, el vagyok vele, de azért előbb utóbb nem árt megnézetni egy orvossal. Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 4. 08:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!