Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van a fejbőrömön egy két...

Van a fejbőrömön egy két pattanás mik azok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szétnéztem neten de nem tudom egyértelműen mik azok.

Hátul a tarkómon van. Ha ráfekszem érzem kicsit h nyomja.

Kb 5mm-es gümő lehet a bőröm alatt, pattanásra emlékeztet de ez nem kinyomható. A teteje mindig kicsit le van száradva, mintha valamiféle faggyú jönne is belőle és rászáradna a tetejére és azt tudom minden nap körömmel levakarni. Vagy lehámló bőr a tetején? Valami olyasmi. Aztán érzem hogy zsíros a helye.


Állatkák semmiféle nincs a hajamban és korpás sem vagyok. Viszonylag nagyon zsírozódik a hajam, minden nap reggel mosom Head & Shoulders nevű samponnal.

Valami ötlet, hogy mi lehet ez?


Neten amit néztem mindenhol azt írják, hogy tetvek, serkék petehelyei, de nálam az állatok száma a fejemen 0! Valamint írják a pikkelysömört ez megint nem igen hasonlít rá.


2019. márc. 29. 18:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!