Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy így nő az...

Normális, hogy így nő az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés

16éves vagyok , és már 14évesen láttam jeleit a bajszomnak de csak a két szélén, azóta kb semmit se nőtt , középen az orrom alatt még csak "pelyhedzik" , szakállam is érdekes nő , 1-1 szál kinő rendesen feketén, volt ami kb 3 centi volt , de csak 1-1 szálak , ezeket levágom mert hogy néz már ki hogy 5helyen van szakáll szőröm de máshol nincs, most viszont elkezdett nőni, de az is úgy hogy pelyhedzik , én úgy látom előbb lesz szakállam mint bajszom , ez normális?

Annyit kell még tudni rólam hogy kicsit zsírosabb a bőröm és el vannak dugulva pórusok , nemtudom mennyire játszik ez közre

lábamon már kinőtt rendesen a szőr , kicsit későn érő típus vagyok, nyolcadikban elég sok embernek volt bajsza , és elkezdett nőni a szakálla, szóval hát igen..



2019. márc. 14. 17:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!