Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi fájhat a mellkasomban?

Mi fájhat a mellkasomban?

Figyelt kérdés
Néhány órája intenzíven fáj a mellkasom!A jobb oldalon a szívemmel egy vonalban!Olyan mintha egy kést szúrtak volna bele!Cefetül szúr, fáj!
2010. jún. 29. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Oszt' mér' nem orvosnak panaszolod, hanem egy fórumon B+?! Most mondjunk tippeket? Tessék:


Angina pectoris, szívinfarktus, tüdővérzés, légmell, tüdőpestis stb.

2010. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ügyelet de nagyon gyorsan!!!!!akár a szíveddel is lehete valami,és átsugárzik a fájdalom
2010. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Rák.
2010. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem akkor volt ilyen mikor kitágultak a tüdőmbe az erek. Adtak valami gyógyszert és 2-3 hónap alatt elmúlott.

Egyébként tényleg orvost kéne hívnod.

2010. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Öltözzél és irány az orvos, vagy a kórházi ügyelet! Vagy ha nincs erőd rá a mentő!
2010. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy beszorult a levegô és bent maradt?
2010. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a drága válaszokat! Orvoshoz nem tudtam elrohanni, mert egy 2 hetes babával vagyok itthon!!

Valószínűleg a stressz okozta, mert kialudtam!Reggel felhívtam a dokim, és ő is ezen a véleményen van!De köszi!

2010. jún. 30. 08:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!