Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rengeteg anyajegyem van. Ez...

Rengeteg anyajegyem van. Ez normális? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem számolni,és csak a jobb karomon a vállamig van 56.Szinte minden testrészemen megtalálható kisebb-nagyobb.Engem nagyon zavar,főleg,hogy szinte havonta veszek észre újakat.Legjobban az arcomon zavar,ott van 2 nagy.Le akartam szedettetni,de a bőrgyógyászom nem szedte le.
2010. jún. 29. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok mint te.

Nekem a hátamon van vagy 60-70 db.Félévente kell járnom a bőrgyógyászhoz megnézetni magam.Napra nem nagyon mehetek,szoláriumba egyáltalán nem.Amire figyelnem kell,hogy ne kapjak bele ne sebesítsem meg az anyajegyeket,ne égjek le és ha bármilyen változást veszek észre rajtuk mutassam meg az orvosnak.

Én is leakartam szedetni egy párat de doki nem szedte le,sajnos.Mondván,hogy nincs velük probléma.

28/N

2010. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sürgősen menj el orvoshoz, bőrgyógyászhoz. Ha sok van és folyamatosan jönnek elő újabbak akkor gond van!
2010. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én vagyok a második! Az első jól leírta, de azért még menj el!
2010. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
uhhh nekem 5 van de 2 az átlagos a másik 3 meg olyan mint valami pöttttttyyyyyy
2010. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ezeket csak a nap huzza ki, de azert menj el orvoshoz
2010. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!