Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Menjek ezekkel...

Mit csináljak? Menjek ezekkel orvoshoz, vagy normális, később magától megoldódik? 17/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rövidre próbálom fogni.


Összegezve:

- 6 vagy 7 éve nyűglődök azzal, hogy sikerüljön elélveznem, és még mindig nem sikerült, pedig sajnos vagy nem sajnos igényem lenne rá. Szexuális életet nem élek, szűz vagyok.


- A menstruációm az utóbbi hónapokban nem jött meg. Illetve előző előttiben volt néhány napig valami, de az sem az az "igazi" volt, és csak 2 napig tartott a vöröses-barnás folyás. Azon kívül már semmi, pedig 1-2 évvel ezelőtt még teljesen normálisan jöttek a havijaim, bár akkor is elég szabálytalanul, tehát sosem tudtam pontosan megsaccolni, csak annyira, hogy legtöbbször hónap elején, vagy végén, de ez is sokszor hónap közepére került...


Egy évben egyszer ha beteg vagyok, tehát ilyen szempontból nincs bajom, maga vagyok a megtestesült egészséges immunrendszer.


Ó, és az arcom, mindegy mit teszek, mit csinálok, kozmetikusnál mitesszer eltávolítás, napi néhány arcmosás és arctisztítás, krémek, uborka(lé), pakolások, természetes dolgok, az arcom maximum, jó esetben néhány napig nem olyan vészes, viszonylag tiszta... De ez talán mondható mellékesnek, ami majd magától elmúlik később.


A legelső probléma miatt eléggé sok minden feszül meg bennem, már csak azért is, mert ennek természetesnek kéne lennie, főleg ennyi (fölösleges) év után, mégsem az. A második probléma pedig már aggasztó.


Apámmal élek óvodásom korom óta, anyámmal néhány hónapja kezdtem csak találkozni, néha-néha. Nem tudom, hogy ezekkel érdemes lenne e orvoshoz fordulni. Nagyon kínosnak érzem! Apámat imádom, de nem akarok vele ilyen ügyekről beszélni, és mivel ő a pénzkereső, ideje sincs semmire, főleg nem nappal. Anyám pedig... kedvelem, szeretem, megbízható, de túl friss a kapcsolatunk, még az anya szó is furcsa, hogy használom, ha használom, tehát messze vagyok attól, hogy ilyenről beszéljek vele, főleg, hogy másik városban lakik. Egyedül 18 év alatt mit tudnék tenni, ha egyáltalán kellene? :/



2019. jan. 7. 19:43
 1/4 anonim válasza:
Szia! Ha nem bízol anyukádban vele nem beszélj ilyesmiről.Ezt jól is látod..sok kell még hogy anyukád legyen..17évet nem lehet ripsz ropsz bepótolni. Az arcod természetes hogy ilyet ennyi idősen 1 év és voálá el is tűnik majd. Menstruáció kimaradásodra van megoldás..szedj fogamzásgátlót azok beállítják havi 5 napos ciklusokra..és ha barátod lesz nem kell ezzel nyűglődj hogy várnotok kell,és a szex is szabadabb lesz..persze ha van súlyfelesleged vagy nem mozogsz eleget akkor az életmódod is okozhatja ezt. Az elélvezésre annyit tudok mondani,hogy segédeszközt vegyél például egy vibrátort,esetleg egy multifunkcionálisat ami a csiklódat is izgatja a hüvelyed mellé..ajánlott hozzá síkosító illetve tisztító spray is. Egy jó szett 10ezer forintért már vehető is garantáltan jól fogod érezni magad. Vagy ha nem akarsz ezzel vesződni,lehet találni partnert aki szerintem biztosan szívesen kielégít téged. Valószínű hogy kevés neked ha magadat simogatod. Nem lehet hogy esetleg extrémebb vágyaid vannak? Ez is könnyen meglehet hogy ezért nem tudod magadat kielégíteni..Remélem tudtam segíteni. Szép napot!
2019. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A menstruációs zavaraid miatt mindenképp érdemes lenne orvoshoz fordulnod, nem kell nagyon kertelni, mondd meg apukádnak, hogy rendszertelen és semmiképp sem jó, ki kell vizsgálni. A bőrproblémák normálisak ebben az életkorban, de az is lehet, hogy a ciklusod rendezésével azok is enyhülnének. A szexuális problémáiddal kapcsolatban igazán nem tudok tanácsot adni, ezt az utat mindenkinek magának kell kitaposnia.
2019. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 moozygoo ***** válasza:

Szerintem tök jó hogy 17 évesen még szűz vagy, bár nem értem miért maszturbálsz 10 éves korod óta ?

Neten olvastál már női önkielégítésekről ? Ha nem érdemes lenne, mert a kezeddel elérheted.

Esetleg lehet valami pszichológia oka lehet ha nagyon nem megy, vannak erre szakemberek akikkel elbeszélgethetsz

2019. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A történeted alapján én azt látom, hogy hiányzik belőled az az igazi belső tűz, illetve még nem igazán élted meg a nőiségedet, ez alatt azt értem, hogy még senki nem kezelt úgy mint egy nő, csak gyerek és ez is tud genetálni egy hiány állapotot.

Ezen tudsz dolgozni magadon, de idővel majd a párod is fog tudni neked ebbe segíteni, amikor eljön az ideje (természetesen az értelmesebbjére gondolok nem a hormon túltengéses srácokra-remélem érted mire gondolok).

Én felnőtt nő vagyok és nekem is a mai napig vannak hasonló ilyen gondjaim, de nagy javulást látok, mióta pár dologra rájöttem, ha szeretnél valakivel beszélgetni ezekről a dolgokról, nyugodtan írj rám.

2019. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!