Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon be van gyulladva a...

Nagyon be van gyulladva a nagylábujjamon a köröm melletti rész, gennyes is és fáj nagyon. Benövés?

Figyelt kérdés
Van itt NYíregyházi, akinek ilyen problémája volt és hova ment orvosoltani? SZTK? hogy sikerült?
2008. nov. 6. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Indulás a sebészetre, amilyen gyorsan csak lehet! Ez nem játék... A traumatológián (sztk-ban, vagy kórházban) egy kb. öt perces, helyi érzéstelenítésben végzett műtét során kivágják a benőtt körömrészt, és ha odafigyelsz, többet sosem lesz vele bajod!

Velem ugyanez volt, másfél évig szenvedtem inkább a gyulladt, gennyes körmömmel, mert nem akartam, hogy műtét legyen a vége. Most visszagondolva teljesen hülye voltam...

2008. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Traumatológia a legjobb megoldás. Egy érzéstelenítő injekció , egy pár perces beavatkozás és nagyon hamar rendbe jön.Utólag végiggondolva megbánnád, hogy nem előbb mentél...
2008. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
igen, de csak akkor menj dokihoz, ha kb. 2 hét alatt nem javul. nekem is volt, 1 hét után elmentem dokihoz, de azt mondta, h az a "kivágás" nagyon rossz, csak legvégső esetben ajánlja. én úgy voltam vele, h mindegy, csak oldódjon már meg valahogy.. vártam, és kb. 5 nap alatt elmúlt. azóta egyenesen vágom a körmömet, h mindkét sarka kilátszik és egyszer sem gyulladt be, pedig azelőtt elég gyakran vol ilyen.
2008. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!