Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegségre utalhat/mine...

Milyen betegségre utalhat/minek az előjele lehet, ha gyakran esnek ki a kezemből dolgok?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy a fáradtság miatt lenne vagy csak azért, mert alapvetően ügyetlenebb vagyok, mint egy átlagos ember. Eddig nem tapasztaltam ilyen szintű ügyetlenkedést.


Régen is volt, hogy poharat felborítottam, vagy valami hasonló, de egy pár hete rendszeresen tapasztalom, hogy főzés közben esnek ki a kezemből a dolgok. Hiába fogom meg a merőkanalat, vagy a kést vagy ilyesmi és kiesik a kezemből, pedig nem akarom elejteni. Általánosságban is sokszor ejtek el dolgokat egy ideje.


Egyáltalán utalhat-e ez bármire vagy teljesen hülyeség?

F



2018. dec. 2. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Érszűkületre utalhat, ha dohányzol, úgy tudom.

De idegi alapon is lehet.

Meg az is lehet, hogy egyszerűen csak ügyetlen vagy, tényleg.

2018. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, nem is nagyon dohányoztam soha.
2018. dec. 2. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fáj a kezed, nem erőltetted meg? Mindenképp orvosnak kell elmondani a tüneteket.
2018. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem fáj, nem is erőltettem meg. Nem végeztem mostanában megterhelőbb munkát sem.
2018. dec. 2. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ezekért a finommozgásokért a kisagy felelős, annak lehet a betegsége. Persze sok más is, szerintem minél előbb orvoshoz menj el.
2018. dec. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 3. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!