Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma hirtelen nagyon elkezdett...

Ma hirtelen nagyon elkezdett fájni a csuklóm és bedagadt. Alig tudom mozgatni még az ujjaimat is, és akkor is nagyon fáj az egész kezem. Lehet ínhüvelygyulladás? Doki nélkül mivel tudok javítani a helyzeten?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet az, bár nekem bedagadni nem szokott.

Esetleg nincs valahol a csuklódon egy kis púp, ami azelőtt nem volt ott? Mert akkor tutira az.

Annyit tehetsz, hogy kenegeted a vény nélkül kapható krémekkel: Fastum, Flector, Voltaren, Ilyesmik. Nekem az első kettő vált be csak, a többi nem.

A másik dolog, hogy kímélni kell, tehát a minimum az, hogy befáslizod, és nem használod!!!! Mert ha fáslisan használod, az még rosszabb.

Vagy lehet kapni alumíniumsínes tépőzáras csuklórögzítőt, azt is vehetsz, nagyon jók.

Ha tényleg ínhüvelygyuszi, akkor Isten hozott a klubban, és nem akarlak elkeseríteni, de elmúlni nem szokott, csak tünetmentessé válni... hogy aztán ismét előjöjjön.

Egyébként dolgozol vagy suliba jársz? Nekem annó gimiben a sok írástól lett, aztán, ahogy a főiskolán már nem írtam annyit, szépen lassan lenyugodott.

2008. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inhüvelygyulladás lehet. Nekem is volt, amikor diablo2ztem éjjel nappal :) pár napig pihentesd, borogasd és elmúlik.
2008. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!