Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszer hízik a fejem máskor...

Egyszer hízik a fejem máskor nem! Mi lehet?

Figyelt kérdés
Vmikor azt veszem észre hogy tök aranyos formás fejem van, máskor meg mintha fel lenne puffadva és olyan nagy. Én észreveszem ,mások lehet nem.. :S
2010. jún. 25. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
ilyen nálam is van h felpuffad 1 kicsit
2010. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úristen,teljesen megdöbbentem,ahogy olvastam a kérdésed! UGYANEZ van velem is,és nem tudom mitől lehet.
2010. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez sztem MINSDENKINÉL igy van,nálam is:))Van mikor kerekebb,teltebb a fejem/arcom és van,hogy tök normális,még kicsit beesett is az arcom!Sztem összefüggésebn lehet azzal mennyit eszünk..,nem?
2010. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pont ugyan ezt vettem észre ma én is :D

ha lány vagy lehet, hogy a ciklus is befolyásolja

2010. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Az előttem szólónak igaza van,menstruáció előtt folyadékot tart vissza a szervezet a nagy vérveszteség megelőzése miatt,de az a helyzet,hogy nekem egyáltalán nem köthető a ciklusomhoz.De valami lehet a folyadékbevitellel kapcsolatban.
2010. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nincs ciklusom. :D hihi 18/F vagyok ... de ma nagyon nagy a fejem xD :)
2010. jún. 25. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem meg ép lefogyott az arcom :DD -a ciklusos vagyok-
2010. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!