Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a két piros csík a...

Mi ez a két piros csík a hasamon? El lehet valahogy tüntetni?

Figyelt kérdés

Nem striák, azok máshogy néznek ki. Halvány stirák is vannak a combomnál és a fenekemnél (ott ahol "elkezdődik a combom"), de azok fehérek. Egyébként ha ezek ellen valaki tud valami jó módszert, amivel el lehet tüntetni, az is jó lenne.

A hasamon, kb. a hasam közepénél van két csík. Az alsó a köldököm felett pár centivel kezdődik, a felső pedig afelett van pár centivel. Nem vagyok kövér vagy hájas, de ha leülök, a két csík között "kihájasodik". Ezt jól elmagyaráztam... de nem találtam semmi képet, ami hasonlít rá. Ezek a csíkok pirosak, van, amikor jobban látszik és van, amikor kevésbé, de engem nagyon idegesít, főleg nyáron, amikor megyek a strandra.


2018. nov. 4. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden stria piros, vagy lilás, amíg friss. Majd pár hónap után kifakul és fehéredik, mint a többi. Ha pont ott hájasodik ki, akkor egyértelműen stria, mint hízási csík, mert ott szakad a bőröd ahogy kezdi nyomni a kialakuló zsírréteg.
2018. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!