Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Horkolásos kérdés, milyen...

Horkolásos kérdés, milyen termék jött be neked? Most nem orvos, alváslabor érdekel, valami, ami megszünteti?

Figyelt kérdés

Konkrétan, mágneses, akupunktúrás gyűrű, horkolásgátló óra, orrba,dugható kütyü,használt valami?A kérdésre válaszoljatok,nem akar az illető orvoshozhoz, sehova menni, én már használok füldugót, az is kilőve.

Csak az írjon, aki vett már valamit horkolásra ,és használt is.Ha csak az észt osztod, és okoskodsz, görgess tovább, köszönöm.


2018. okt. 16. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre a válasz engem is érdekelne! :(
2018. okt. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Reméljük érkezik is.

Van egy oldal,ahol sok ilyen terméket lehet rendelni,elég jó áron, lehet, hogy megkockáztatom.Pl. azt a horkolásgátló órát megvette már valaki?

2018. okt. 16. 11:51
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ezek amiket felsoroltál, csak kamu mind. Nekem volt ilyen órám, ami valami apró áramütést ad le, ha horkolsz, marha drága és még csak nem is működik. 10-ből egyszer kb. és én még csak nem is változtattam testhelyzetet.

Nekem anno az Adenol cseppek váltak be, de az is kb. 1 hónap rendszeres használat mellett.

Ne feküdj a hátadon, ne egyél alvás előtt 2 órával, fogyj le, mozogj sokat, használj orrsprayt.

2018. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi.A wish oldalon olcson meglehet rendelni az orat,teszek egy probat.

Amugy a ferjemtol van szo,kimondottan sovany,nem elhizott,es mozog is eleget...;) Mindig ezt mondjak...:)

Most csak ezek a kutyuk erdekelnenek,van e hasznuk.

2018. okt. 16. 15:35
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Oké, akkor a kövérség kizárva.

Ha rám hallgatsz, akkor az órát nem rendeled meg, semmi haszna, én elég sokat használtam és teszteltem, de semmi.

Attól is függ, hogy mitől horkol, ezt is jó lenne tudni.

Még olyat hallottam, hogy mielőtt lefekszik, egy párat jó mélyen belélegez oxigénből, ilyen kis palackot lehet kapni, maszkkal rajta, szóval ez jobb lenne szerintem, de nem én döntök.

Vagy lehet inhalálni eukaliptusz, borsmenta olajjal, ezek is megfizethetők.

Olvastam olyat is, hogy az illető vett egy bébiőrt és azzal figyelteti a légzését, és ha van légzéskimaradás, akkor jelez és arra felkel az illető, persze ehhez nem jó ketten egy szobában aludni, mert akkor megtéveszti a műszert.

2018. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!