Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell kakilnom ha ideges...

Miért kell kakilnom ha ideges vagyok?

Figyelt kérdés

Általában minden másnap van székletem, viszont ha stresszhelyzetbe kerülök akkor azonnal kakálnom kell.

Ha összeveszek valakivel, azonnal mennem kell a wc-re.

Ha csak komolyabban elgondolkozok valamin ami szorongást kelt bennem, azonnal mennem kell kakilni.

Nem hasmenésről van szó...teljesen normális székletről.

Ötletek hogy mitől lehet? :/

Eléggé zavaró már ez az egész.



2018. aug. 26. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Mert ki vagy idegileg, es ez a szervezeted is megviseli, ami egyáltalán nem jó :(


Szerintem probalj megnyugodni lelegez mélyket, igyál vizet, hallgas zenét amitöl jobban érzed magad, joggáz, de szerinetm a legfontosabb hogy beszélj ilyenkor valakival akiben megbizol es tudsz lelkizni

2018. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2018. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mindkét válsz nagyon hasznos volt! Köszönöm.


Igen, valóban kivagyok idegileg....már már ott tartok hogy valamilyen nyugtatót kellene szednem mert a párommal is nagyon türelmetlen vagyok és nem akarom hogy rámenjen a kapcsoltunk.

Sokszor ha nagyon nagyon megerőltetem magam akkor egy két napig sikerül elnyomni magamban ezt a stresszt és nem mutatom ki felé, de utána úgyis kijön....pedig szegény semmi okot nem ad rá hogy kiabáljak vele de már az is kiborít ha valamit nem tesz a helyére. Tudom hogy bennem van a hiba úgyhogy ha nem is nyugtatót ( mert azt azért durvának tartom ) de valamilyen vitamint szednem kellene erre. Tudtok valamit ajánlani?

2018. aug. 26. 18:44
 4/8 hosssszú válasza:
41%
Erre a legjobb a sport fáraszd el magad bicigli , edzöterem stb
2018. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Elsö vagyok, szerintem pihenj, lehet hogy keveset alszol, es egyböl ingerültebb tudsz lenni.

Meg a nyuktato gyogyszereket nem ajanlom, inakbb a nyugtato teakat attol nem lehet bajod :)


Megszerintem is sportolj az sosem karos.

En es a baratom elszoktunk menni setalni es közben sok mindent atbeszelünk ami jot tesz egy kapcsolatnak, hatha neked is segit ez valamit

2018. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Citromfű tea, 100% tisztaságú Naturland levendula vagy wellnes illóolaj (Rossmann) fürdéshez/zuhanyzáshoz (nekem ez nagyon sokat segített), Valeriana Relax, vagy pl Sleeping-relaxing music Youtubeon.


Plusz szerintem mindent írj ki magadból, akár papírra, akár telóba, mindent ami jön, folytatólagosan, pont vessző nélkül, utána pedig csak töröld ki, gyűrd össze a papírt.


Remélem, hamarosan jobban leszel, fel a fejjel :)

2018. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Heti 2x eljárok edzőterembe..bár lehet hogy ez kevés de munka mellett több edzésre nem lenne energiám.

A séta jó ötlet, ezt kipróbáljuk! 😊

Nem gondoltam hogy ennyi kedves és segítőkész ember össze fog gyűlni itt...köszönöm szépen! Nem is gondoljátok mennyire feltöltöttetek ezzel.

A Valeriana relax és a tea is nagyon jó ötlet..ráasásul az utóbbit anyukám is ajánlotta. Mindenképp kipróbálom őket mert jókat is olvastam róluk.

Legyetek mindig ilyen aranyosak. 😊

Ment a zöld kéz mindenkinek. 👍

2018. aug. 26. 23:01
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
nem véletlen mondják, hogy fosol valamitől, sajnos ez sokszor szó szerint értendő
2018. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!