Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy ideális...

Mit jelent az, hogy ideális testsúly? Tényleg ideális?

Figyelt kérdés
Itt olvastam a kérdést, hogy egy 16 éves 174 cm magas lánynak azthiszem kb 65 kg az ideális súly, és én is 16 éves vagyok, 175 cm magas, és 54-55 kg, és egyáltalán nem vagyok gebe vagy hasonlók - az igaz, hogy izmos vagyok, mert sokat sportolok, de ha 10 kg-mal több lennék, az háj lenne, nem? És sztem az már nem lenne olyan ideális...
2007. dec. 1. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én kérdeztem, 56 kiló körül vagyok, és rajtam viszont van háj nem is kevés, én is nagyon meglepődtem, amikor olvastam, hogy 65:D de örültem h nem vagyok olyan kövér disznó egészen addig amíg fel nem tetted ezt a kérdést:DDDD
2007. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ideális testsúly az, amiben jól érzed magad. Szó szerint.. amikor magadba nézel és a testedben jól érzed magad. Akkor olyan amilyennek (éppen) lennie kell. :)

És ezt nehéz kilókban kifejezni.

Amiről statisztikai ideális testsúly esetén beszélnek az az ilyen meg olyan korú és magasságú emberek testtömeg arányainak átlaga. Szerintem.

Nem 16 vagyok... nekem kb 10 kilóval kéne kevesebbnek lennem mint amennyi általában vagyok. Voltam már annyi. Rémes volt! Rémesen is néztem ki és a kiálló ccsontjaimmal betegnek látszódtam. Nekem így a 65 az ideális.:))

2007. dec. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!