Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az miért van hogy cilinderes...

Az miért van hogy cilinderes szemüveget írt az optikus és nagyon zavaró?

Figyelt kérdés
a bal szememre írt cilindert a jobbra simát és ha a balt letakarom akkor tök jó ha a jobb szemem takarom le akkor zavaró meg egyszerre is zavar. Előtte kontaktlencsés voltam azt az Ofotértben csináltattam és simát írt nem cilindereset(Lágy lencse) ott Dr nő volt a Vision Expressben meg optikus. mit csináljak? így nem tudom hordani!
2010. jún. 18. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

vidd vissza hogy nem jó, aztán ha kötözködik, akkor

vidd el egy másikhoz, aztán mondd meg hogy az előző helyen xart csnáltak és kéne bele egy másik üveg. Aztán akkor megint fizethetsz. Jobb ötletem nincs.


Nekem is csináltak már olyan szemüveget, hogy pl nekem az volt a baja, hogy mentem az utcán és emelkedett a padló, és úgy éreztem magam, mintha ilyen nagyon magas lennék, hát így menni is alig tudtam, nagyon fura volt.

Másik helyen meg csináltak jót.

2010. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ. holnap vissza viszem. egyébként kicsinyít és amikor vizsgálta a lencse elé tartott valamit és kérdezte hogy jobb e kicsivel élesebbnek tűnt és kinyitotta a vizsgáló ajtaját hogy nézzek ki hogy egyenes e a padló. a padló egyenes de akkor kicsinyítést nem vettem észre hát szerintem nem kell cilinder a lágy lencsém se cilinderes és rendesen illeszkedik a szememre és rendesen látok vele.holnap vissza viszem és megvizsgáltatom a szemem valaki mással is.
2010. jún. 18. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!