Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy maradjak fent egesz ejjel?

Hogy maradjak fent egesz ejjel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok faradt egyaltalan, a mult ejszakam borzalmas volt, egesz ejjel forgolodtam, alig tudtam aludni. Ma fent szeretnek maradni minel tovabb. Filmezni fogok az sosem untat.

Viszont mi lesz ha szomjas leszek? Nem akarok kimenni inni, mert felek, hogy felebresztenem a szuleim.


2018. júl. 16. 00:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Most meg letudok menni innivaloert. Szoval szerintem lemegyek es egy kulacsba hozok fel magamnak.


Amugy tudtok valami jo filmet ajanlani amin nem alszom el? Csak ne horror legyen lecci.

2018. júl. 16. 00:52
 2/14 anonim válasza:
61%
Marvel filmek DC filmek (vagy akár sorozatok) de én még felnőtt ként is szeretem a dragon ball, dragon ball Z és a dragon ball GT című rajzfilmsorozatokat nagyrészt meg van magyar szinkronnal a dragon ball első tíz része feliratos a többi kb 140 szinkronos még most is tudom rajta röhögni ja a kulacs jó lessz de ha rosszul alszol menj orvoshoz és alabbol próbálj aludni én azért nem alszom mert tegnap kb reggel 10 körül aludtam mert előtte nagyon rosszul voltam most a tv előtt fekszem dragon ball T nézek és próbálok aludni. Jó éjszakát!
2018. júl. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Koffein

hogy ne legyen gyomorsavad,igyal és egyél vmit mellette.

higratáld magad.

filmezz,ami foglalkoztat az fent tart.

2018. júl. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Van flakonos innivalom szoval, nem kell aggodnom, hogy szomjas leszek. Amugy nem hiszem, hogy egesz ejjel fent tudnek lenni es azert valamennyit aludni is szeretnek, de egyenlore meg fent maradok par orat.

Koszonom a tippeket, tanacsokat!

Jo ejt 1. valaszolo! Aludj jol! :)

2018. júl. 16. 01:13
 5/14 anonim válasza:
65%
Köszönöm!
2018. júl. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Na, sikerült fennmaradni?


Vagy mégiscsak elszunyókáltál reggel felé?

2018. júl. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hat ugy dontottem inkabb megsem maradok fent egesz ejjel mert ahogy teltek az orak, kezdtem faradni. Szoval 3 oraig birtam. :)


Majd maskor talan sikerul :)

2018. júl. 16. 15:26
 8/14 A kérdező kommentje:
Igy is ma 1 oraig elaludtam, akkor keltem fel xD
2018. júl. 16. 15:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy üres kulacsot is vigyél fel, ne csak telét, mert hátha mégsem leszel szomjas.
2018. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolso haha, nagyon vicces vagy! XD
2018. júl. 16. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!