Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég rosszul lettem a mai...

Elég rosszul lettem a mai nap. Valami ötlet, hogy mi okozhatta?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy egyszerűen levertnek, fáradtnak éreztem magam, aztán a torkomban éreztem ilyen édeskés, erős ízt. Aztán hányingerem is lett. A mai nap sokat szédültem (eleve szédülős vagyok pl ha felállok valahonnan) de ma fekve is szédültem. A lábaim is hidegek (bár erre is hajlamos vagyok) És folyamatosan volt egy zavaró, rossz érzésem. Nem leszek beteg (náthás, vírusos, influenza ilyesmi akkor nem ezt szoktam érezni), ez nem olyan érzés volt. Nem tudom mitől lehetett ez a rosszullét.. Ötletek?

2018. júl. 10. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Stresszeltel/stresszelsz vagy nyomaszt valami mostanaban?
2018. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem alacsony a vérnyomásod?

Sok minden okozhat ilyen tünetet. Alacsony cukorszinttől kezdve a rossz vérnyomásig.

2018. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Mostanában nem, hogy így nyár van, nincs suli, edzés, így nincs olyan sok stresszes helyzet szerencsére.


#2 Nem tudom, nem szoktam mérni, mondtam anyának hogy alacsony a vérnyomásom szerintem, mert mindig hidegek a kezeim, lábaim, ha hirtelen állok fel van hogy annyira megszédülök hogy összeesek.. De lehet hogyha egyszer megmérem akkor normális lesz. Ezt valahogy nem úgy kell, hogy egész napos vagy ez hülyeség? Nem értek hozzá :D

2018. júl. 10. 22:49
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Az alacsony cukor sem kizárható, ahogy olvastam a tüneteket, sokszor nem tudom mit akartam előbb csinálni, mondani, és ez nagyon fel tud idegesíteni..
2018. júl. 10. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!