Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Szerintetek IBS...

Segítség! Szerintetek IBS betegség?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1 évben reggelenként hányingerem van és nincs étvágyam se.Általában minden reggel suli előtt úgy éreztem wc-re kell mennem de sose tudtam még suli előtt a nagy wc-t elintézni és ez miatt suliba mindig hasfájás és hányingerem volt de csak reggelenként,délután már elmúlt ez az érzés.Ha haza értem már nem is kellett wc-re mennem.Hozzátenném hogy legjobban stresszes helyzetekben jött rám a wc-zés és a hányinger,gyomorgorcs és a hasfájás.Nem tudom mennyire normális vagy stressz helyzetben mindenkinél előfordul???!Sokszor félek amikor stresszes helyzetben vagyok hogy rám tör a wc-zés és nem lesz rá lehetőségem elvégezni pl.épp vizsgázom és ugye nem mehetek ki😅


A székletem sose volt híg,hanem amilyennek lennie kell,úgyhogy azzal nincs problémám.


Jaj es ha számít idén érettségiztem az miatt is sokat stresszeltem. Az elmúlt egy evben lefogytam (sose voltam kövér),mindenkitől azt hallom hogy milyne vékony vagyok:( (nem vagyok anorexiás!) ,az arcomon főleg a homlokomon mostanában rendszeresen pattanások jönnek ki (sose voltam pattanásos)


Amióta leerettségiztem úgymond nyugodtam az életem,nincs stressz.. se a suli miatt.


Szerintetek IBS tünetei?

19L


2018. jún. 25. 10:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!