Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogászati érzéstelenítésről?

Fogászati érzéstelenítésről?

Figyelt kérdés
Menyire fáj?,Hány hejre szúrnak?,Kb. menyi idejig van bent a tű?,A fájdalommentes tényleg fájdalommentes?

2018. jún. 10. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ellazítod magad egyáltalán nem fáj. Egy helyre szúrnak általában, ha úgy érzed hogy még így is fájdalmas a kezelés miután megkezdi (nekem egy gyulladt, cisztás bölcsesség fognál volt ilyen) akkor adhatnak még egy injekciót, de azt még annyira se érzed mint az elsőt, mert már zsibbadt vagy. Kb. annyi ideig tart mint egy védőoltás
2018. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Attól függ mit csinálnak. Amikor tömték nekem egy injekciót kaptam, amikor húzták akkor kettőt. Az ínyedbe adják, nekem elég magas a fájdalom küszöböm és azt tudom mondani, hogy egyáltalán nem vészes. A tű kb. 5 másodpercig van benne.
2018. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem nem szokott fájni, érzed, ahogy a folyadék szétterjed a szövetek között, szinte azonnal el kezd zsibbadni. Kb 5 mp-ig szokott nekem bent lenni. 1-2 helyre kapok, egy töméskor. Utána valóban nem fáj semmi, érzed, hogy matatnak, de szerintem azzal nincs gond. Érezni fogod a szádban, ahogy apró darabokban száll a lefúrt fogdarabod, mint egy eső, én nagyon szeretem. Kapsz majd nyálelszívót, így nem kell idegeskedned azon sem, hogy nem tudsz nyelni, mert nem igen lesz rá ingered.
2018. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hány hejre szúrnak?"


Egy fog kihúzásához egy vagy két heLYre, attól függ.


"Kb. menyi idejig van bent a tű?"


Olyan 5-20 másodpercre saccolnám.


Nekem még nem szúrtak, de a fájdalom rengeteg mindentől függ. Többek között a különböző beszúrási pontok is eltérő mértékben érzékenyek.

2018. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvostól és tűtől is függ, hogy mennyire fájdalmas és persze attól is, hogy melyik fogadat kezelik, vagy húzzák. A szájpadlásba adott az eléggé fáj és a száj oldalába adott sem kellemes, nekem az ínybe adott fájt legkevésbé, volt hogy meg sem éreztem.
2018. jún. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!