Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fog miatt lehet hígabb keki...

Fog miatt lehet hígabb keki színű kaki?

Figyelt kérdés
Ezt a jelenséget kb a 2. fog után vettem észre mikor 4 foga jött felül,de azóta rendszeressé vált,ahogy jönnek folyamatosan a fogai.Ez úgy van nála, hogy pl múlt héten 4 naponta volt ilyen a kakija,kedden meg vasárnap meg pl ma is,de úgy hogy a tegnapi tök normális krumplipüré állagú és normális színű.Ezt a kakit én fog kakinak hívom ez mindig ilyen hígabb mint az olvadt csoki büdibb és ilyen sötét keki színű,most is jön fent a 2 rágó foga érzem kivannak dudorodva a kis tüskéi este elég rosszul alszik.Tejfehérje allergiás arra diétázik 6 hetes kora óta ugyh.az kizárva,tojást sem adok neki néha tésztát de van,hogy az is tojásmentes,pl tegnap spagetti volt abban sem tojás,semmi allergén nem volt(max liszt)de kenyeret ,kekszet folyamatosan eszik,akkor mindig fososat kakilna gondolom ha a glutén lenne,és ez nem hasmenés max 1x van 1 nap.Szóval ez a fogától lehet??Vagy gondoljak talán a gluténra is?Az az érdekes hogy kb 8-9 hós koráig meg teljesen egybe volt a kakija,még segíteni is kellet neki...a fogak növeztése óta meg inkább pép,krumplipüré,de van hogy olyan mint a gesztenyepüré,és egyik napról a másikra meg olvadt csoki jellegű,egyszerűen nem tudom mihez kötni.Segítsetek már,hogy ez a foga lehet vagy mi?Köszönöm.

2018. jún. 8. 13:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy 8 foga van most jön 2 fent rágó és 14 hós a kisfiam :)
2018. jún. 8. 13:18
 2/2 A kérdező kommentje:
Csináltam neki egy glutén tesztet az negatív lett.
2018. jún. 9. 08:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!