Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok mostanában...

Miért vagyok mostanában erőtlen és kedvetlen? 22/L

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok lusta mert megcsinálom a dolgomat, de pár hete azt vettem észre magamon hogy egyre kevésbé van "kedvem", erőm megcsinálni a mindennapi teendőket, legyen az akár egy tányér elmosogatása.Pedig én szeretem rendben tartani, felírni a fontos dolgokat de most úgy érzem nincs rá energiám. A kávé se segít, sőt szinte egész nap alhatnékom van.

Az egyetemi félévem is befejeződött két hete, az sem nyúz már.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jún. 4. 09:37
 1/6 anonim válasza:
Lehet, mert befejeződött az egyetemi féléved és most nincs más dolgod.
2018. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert ki vagy merülve, ugye befejeződött az egyetem és mivel most engeded ki a gőzt így a szervezeted most igényli a nagy pihenést.
2018. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alszol rendesen és elérhet? Lehet a szervezetek most akarja pótolni a pihit ha vizsgák alatt kimerítetted. Eszel rendesen, vitamindus kajákat? Vas hiánynak lehet meg ilyen tünete.
2018. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* eleget
2018. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, eszek rendesen arra odafigyelek, talán tényleg vashiány a baj
2018. jún. 4. 10:03
 6/6 anonim válasza:
:P
2018. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!