Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normaflore vélemények?

Normaflore vélemények?

Figyelt kérdés
Aki szedte valamilyen formában, elégedett voltál vele?

2018. máj. 26. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
nagyon, csodát tesz a belekkel, de csak akkor szedd ha már minden kijött belőled és ne széntablettával egyszerre
2018. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt mondják, hogy semmit nem ér, nem ez a legjobb, vannak ettől sokkal jobbak is, hát én próbáltam többfélét, de mindig a Normaflore vált be. Akár antibiotikum kúráról volt szó, akár valamilyen vírusos gyomrot, beleket érintő betegségről. Nekem és az egész családnak bevált.
2018. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bevált már többször is antibiotikum mellett. - Bár lehet, hogy a hasmenés magától is elmúlt volna, ilyenre is volt példa...

És én is olvastam, hogy nem jó, nem hatásos. Hát, nem tudom... De most bélflóra helyreállítása céljából másfélét vettem.

2018. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek a válaszokat! :)
2018. máj. 27. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
akkor mégis mér kellett lepontozni mi??? a szín tiszta igazat írtam le!
2018. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam le sőt asszem mindenkinek adtam zöldet is.
2018. máj. 28. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!