Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napok óta szúr a szívem, mit...

Napok óta szúr a szívem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindigis szívfájós voltam de az elmúlt hétben naponta többször is szúr, tegnap néztem a pulzusomat hogy mennyi ilyenkor, volt 58, 65, meg 71, a vérnyomásosom is elég alacsony volta szívszúráshoz képest 88/58, volt 90/63, a harmadikra nem emlékszem. Egyébként 1/6 fokozatú szívzörejem van, ezenkívül kéthegyű és háromhegyű billyentyűk együttes rendellenességem van. Az orvos azt mondta hogy nem lehet mit tenni az elvékonyodott szívbillentyűkkel, csak hogy éljek stresszmentesen. De ha mégis szúr a szívem ahol ezek a billentyűk el vannak vékonyodva akkor mit tegyek?
2018. máj. 24. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a szívbillentyű rendellenesség miatt érzed a szúrást. A gyomorsavval nem volt, nincsenek kisebb nagyobb problémáid? Esetleg nyelési nehézségek, félrenyelés?
2018. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok.

A gyomorsavammal nem szokott probléma lenni.

2018. máj. 24. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!