Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomortükrözést követően...

Gyomortükrözést követően nektek meddig fájt a torkotok és mennyire?

Figyelt kérdés
Nekem igaz pár órája volt csak a vizsgálat és már kiment a lidocain, lehetne is kicsit enni de alig bírok nyelni a fájdalomtól. Valakinek volt hasonló? Ha igen mikor enyhült és mennyi időbe telt, míg teljesen elmúlt?
2018. máj. 23. 11:18
 1/4 Contefleur ***** válasza:
Szia. Estére már csökkenni fog a fájdalom, holnap meg már eléggé elenyésző lesz.
2018. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, reméljük... Hosszú lesz akkor az este mert eddig semmit nem csökkent, sőt :) Alig bírom pl. jobbra elfordítani a nyakam a fájdalomtól, mert belesugárzik oldalra egy területre a torokba. Most már muszáj lesz enni pedig. Nyilván ebben egyéni érzékenység, anatómiai helyzet és adott vizsgálat traumája is van, nyilván semmi nem teljesen ugyanaz. Remélem hétvégére legalább úgy elmúlik, hogy ne legyen kín az evés.
2018. máj. 23. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt gyomortükrözésem nekem inkább marta a lidokain később pár óra múlva elmúlt. Nem gondolom baj lenne elfog múlni!
2018. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma már érezhetően csökkent a fájdalom, tehát bő 3 nap telt el (szerda korade. volt a vizsgálat). Elég nagy deepthroat volt ez mindenesetre :-D A szerda meg a csüt. de. az pokoli volt, kijött a könny a szememből minden falatra. Remélem teljesen el is múlik mondjuk hétfő körülre, de lekopogom immár tűrhető. Volt akinek már aznap sete semmi, de olvastam olyat is akinek sajnos 3 hétig is megmaradt!
2018. máj. 26. 23:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!