Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Benőtt a körmöm mit csináljak?

Benőtt a körmöm mit csináljak?

Figyelt kérdés
már kb 4 napja bevan nőve az ujjomon a köröm.nekem elég gyakran szokott ez lenni de mindig olyan 2 nap alatt elszokott mulni.nemszoktam orvoshoz menni vele..de most sokkal jobban faj mint szokott es sokkal jobban bevan gyulladva.es ha egy picit is hozzaer valamihez mar csillagokat latok..tudtok valami tipoet h mit csinaljak vele?(tudom h elfog mulni mert elszokott de azert h hamarabb) vagy valami tipoet h mivel erzestelenitsem vagy hussem le h kivagjam?
2018. ápr. 14. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod kivágni, és már napok óta kínoz, akkor jobb lenne, ha orvoshoz mennél, lehet nagyon benőtt a bőr alá. Addig is a kamillás borogatás talán csillapítja a gyulladást.
2018. ápr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!