Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyenkor hol van az ÁNTSZ?...

Ilyenkor hol van az ÁNTSZ? Pékáruk.

Figyelt kérdés

Állandóan lehet olvasni, és hallani, hogy ÁNTSZ mennyire figyel és ellenőrzi a higiéniát, szabályokat az éttermekben, büfékben, boltokban.

De mi van az önkiszolgáló pékstandokkal? Számtalanszor láttam már a boltban, hogy a kedves vevő össze-vissza tapogat, forgat 3-4 kenyeret, zsömlét, pogácsát stb. persze kézzel, majd ha nem tetszik neki visszateszi? Miért nem teszik kötelezővé mindenhol a kiadós pékárú forgalmazást

Ma pl. az egyik bevásárlóközpontban sajtos stanglit akartam venni. Volt kb. 20 darab, egy néni viszont mindet végigtapogatta mire kiválasztotta az 6-ot, amit elvitt. Nekem már nem volt gusztusom venni....


2010. jún. 11. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Kis emberek nyomora senkit sem érdekel..


Egyél mást, vagy főzz magadnak!!

2010. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vígasztaljon, hogy a néni 6 stangliját is jól összetapogatták már előtte.
2010. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most nem a 'máson evésen' van a hangsúly. Hanem arról, hogy a kisvállalkozókat megtalálja mindig, minden szerv, meg annyi egészségügyi előírás van, hogy bele lehet hülyülni. És akkor ez?
2010. jún. 11. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Sztem itt az embereknek a hozzáállásával van baj! Nagyobb üzletekben általában van csipesz, legalábbis nálunk van. Én azzal fogom meg az árút, ha nincs, akkor zacskóval!

Nem állíthatnak oda külön embert!

Nekünk, vásárlóknak kéne változtatnunk!

2010. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én volt már hogy rászóltam a tapogatósra, erre neki állt feljebb. Én is megfogom a pékárut, de zacskóban van a kezem!

Ne vegyél szupermarketben pékárut, a zsemlék egyébként is katasztrofálisak, csak levegő van bennük.

Amit én furcsállok, hogy ma már mindenre rá kell írni az összetételét, az ömlesztett pékáruk mellett miért nincs kifüggesztve, hogy milyen adalékokkal van dúsítva?...

2010. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!