Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a piercing-r...

Mi a véleményetek a piercing-ről egézségügyi szempontból?

Figyelt kérdés

ilyen fajtát szeretnék: [link]


És még nem tudom hogy jól nézne e ki rajtam. Hogyan lehetne kipróbálni hogy jól nézne e ki?


2010. jún. 11. 16:23
 1/10 A kérdező kommentje:

1valamit kifelejtettem.

Van fogszabályzóm. Zavarna? Tehát beleakadna a piercing?

Valakinek van ilyen?

2010. jún. 11. 16:28
 2/10 anonim ***** válasza:
majd fogszabályzó után rakass piercinget, mert csak szétcseszi a fogszabályzódat, ami sokkal drágább mint egy piercing.
2010. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csak fogszabi után csináltass. ez a legtöbb embernek jól áll :]
2010. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ez elég gagyi, piercingeknél max. talán a diszkrét orr (nem a karika!)/köldökékszer festhet jól, a szájban lévő még a fogaidat is koptathatja...
2010. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ilyen van az osztálytársamnak is de rengetegen szekálják miatta meg a tanárok is megjegyezték h nem tud rendesen beszélni tőle sajnálom szegényt

esztem ne csináltass de ha mindenképpen szeretnél akk téll csak fogszabályzó után

2010. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt a nyelvemben és nem tudtam normálisan beszélni ki is szedettem. A tiniknek ez tetszik de a munkáltatók sem nézik majd jó szemmel...
2010. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fogszabályzó után mindenképpen,amúgy a karika hozzá sem ér a fogadhoz ha jó méretet választasz.Az meg hogy a munkáltatók nem nézik jó szemmel igaz,bár szerintem elég nagy hülyeség(kivéve ha akadályozza a melóban,vagy valami veszélyes helyen dolgozik)mert attól nem lesz kevesebb valaki,de hát nálunk ezt még nem nagyon fogadják el.
2010. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

16 fiú vagyok. :D

A munkáltatók még várhatnak :D

2010. jún. 11. 18:30
 9/10 anonim ***** válasza:
érettségi vizsgán is pofára mehet a jegy..:P
2010. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor majd kiveszem ;)
2010. jún. 27. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!