Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Cola tartalmaz hormonokat?...

A Cola tartalmaz hormonokat? (Pepsi, Coca-Cola Zero, Coca-Cola stb. )

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, 186/96kg. 20éves. A magasságomhoz megvan a súlyom, viszont elég "szép" mellem van, ami miatt pl. még (szinte) senki nem látott póló nélkül. Gondolkoztam, hogy mi az az étel/ital amit nap mint nap iszok, és jól lakok, ill a szomlyamat csillapítom, és láss csodát, a Cola az. Napi akár 2-3L-t is megiszok... Lehet hgy mormonokat tartalmaz, ami miatt ez a problémám?
2010. jún. 10. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán van rajtad egy kis felesleg, és éppen rossz helyre rakódott, bár az sem elképzelhetetlen, amit te gondolsz.
2010. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok ez a mennyiség amennyit megiszol belőle.Felejtsd el a kólát.Én nem iszok ilyeneket,ki tudja mi van benne,hiszen ebből is látszik hogy rá lehet kattanni.
2010. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy sokan hülyének néznek, hogy ilyenenket kérdezek... Biztos, sőtt van is rajtam vagy 5-8kg felesleg, de mi a fenének a mellem nő? Lehet el kéne mennem orvoshoz, hogy nézzen meg?
2010. jún. 10. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet hormonproblémád, de nem a colától. Miért lenne benne hormon? De nem túl egészséges, ne igyál belőle annyit..

Jah és menj el egy orvoshoz!

2010. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak annyi, amennyi a csapvízben is van...
2010. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az az 5-8 kg, legalább 10 az a fő baj.

3 literrel már elég szép mennyiségű cukor lecsúszik.

2010. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kólákban biztos, hogy nincs hormon. Túl drága lenne azokat is bele tenni...

Inkább írd be a Google-ba a "gynecomastia" kifejezést és nézd meg, hogy mennyi minden okozhatja.


2 leggyakoribb ok:


-A "golyóiddal" van valami.


-Prolactinomád van a hypofízisedben.

2010. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*Jav.: sikerült duplán ragoznom... Szóval prolactinoma is lehet a hypofízisedben (vagy egy nem hormontermelő adenoma nyomja az környező parenchymát benne). De a mellékveséiddel is lehet gond, ajánlott orvoshoz menni.
2010. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!