Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha rendszeresen úszunk keveseb...

Ha rendszeresen úszunk kevesebbet élünk?

Figyelt kérdés
A fizika tankönyv az úszást "kockázattal járó emberi tevékenységnek" sorolja be, ami 25 nappal rövidíti meg egy átlag ember életét. Mi ez a hülyeség?
2010. jún. 10. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
jön a cápa...
2010. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mint a házasságos állítás :P
2010. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jaja, azt is én kérdeztem

kikészít ez a tankönyv

2010. jún. 10. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:
de legalább te kinyitottad, nem úgy mint a veled egykorúak nagy része :D
2010. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

fogadjunk a mozaik kiadós 11.es? sötétkék változat :D

pont ezt elemeztük mi is fizikaórán tavaly...a lényeg az, hogy valószínűleg biztosítók felmérése, hogy a 10millió magyarból hány szenvedett ilyen olyan dologban balesetet és valahogy kiszámolják ezt 25 napra... :D

szerintem hülyeség...de tényleg, az úszás csakis egészséges, és ha baleset ér, az nem azért van, mert éppen úsztál, hanem mert a vízben voltál.

kke

2010. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
eltaláltad :D
2010. jún. 10. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogy hülyeség. A sport egészségtelen... én is törtem már el ujjam is, van aki a nyakát is:D

Minidg mondtam hogy veszélyes dolog, sosem hittek nekem... Sajnos annyira nemvoltam elszánt h a cél érdekében kikeressem ezt a fizikakönyvemből...:DD

2010. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy igaz, csak az a bökkenő, hogy az is igaz, hogy ha meg nem úszunk, akkor -75. Tehát azért az úszással 50 nappal azért jobban járunk.
2010. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!