Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek volt már áll alatt...

Valakinek volt már áll alatt két oldalt nagy csomó? Mit jelent?

Figyelt kérdés
Több hete ott van,beteg nem vagyok,fogaim jók. Mi az két csomó?
2018. márc. 3. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van, mindkét oldalon, szerintem azok normális nyirokcsomók.
2018. márc. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azok a nyirokcsomók és vagy a manduláid. Teljesen normális, ha ebben az időben megnagyobbodnak, ugyanis szűrő és védő funkciót látnak el.
2018. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Normális,hogy ennyire nagyok ? Szerintem nem,azt olvastam,hogy indokolatlan több hete fent álló nyirokcsomó nagyobbodás a rák jele. Angol oldalakon is néztem ,de magyar fórumokon is írták,hogy sokaknak így derült fény a rákra.

Ismerőseimet kérdeztem senkinek sem kitapintható ilyen szinten,kb akkor mint két teniszlabda.

2018. márc. 4. 14:05
 4/10 A kérdező kommentje:
Mandulám nincs évek óta. Egy friss fórumon pont ezt írta egy nő,hogy az orvosok elhajtották aztán végül egy ismerős orvoshoz ment ahol kivették neki és megállapították,hogy rossz indulatú daganat. Nem tudom most nektek higgyek és ne menjek dokihoz,de már 3 hete érzem és baromi nagyok,nekem kicsikét aggodalmat okoz,mert tényleg minden forrás arról számol be,hogy nem normális ha nem vagy beteg és mégis ekkorák.
2018. márc. 4. 14:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos nincs rákod! Teljesen normális az időjárásra adott reakciója a szervezetednek! De megnyugtatásképpen menj el orvoshoz. Ezt egy fórumon nem lehet megítélni és te is megnyugszol legalább.
2018. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Időm 90%-át a négy fal között töltöm ahol kb 30 fok van :D ha kimozdulok kocsiból be és ki. Hát nem tudom, de őszintén remlem,hogy nem rák vagy akármi okozza,de azért aggódom,mert szabad szemmel is látható olyan nagy.
2018. márc. 4. 18:31
 7/10 A kérdező kommentje:
Viszont az nem lesz megnyugatás,hogy ránéz az orvos aztán azt mondja,hogy jaj hááát ő szerinte ez vagy az..
2018. márc. 4. 18:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél hypochonder kérlek! Élvezd az életet! Semmi bajod, hála a jó égnek ott vannak a nyirokcsomóid amik tökéletesen működnek! Nekem is nagyok, sőt lágyékhajlatban is kitapinthatók és mivel régen féltem mindentől ezért állandóan orvosnak mutogattam magam de makk egészséges vagyok és hidd el te is az vagy! Teljesen normális.
2018. márc. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál, tapogatta és azt mondta,hogy szerinte nem kóros,de hogy olyan durván dobog a szívem,hogy vizsgáltassam ki,mert ez nem normálisxd amúgy szerintem azért nem érezte ,mert úgy vert a szívem,még én is éreztem . De azért mert izgultam,szerintem. Ha izgulok akkor tényleg nem normális sebességgel ver a szívem.

De én azóta is rohadt nagy gumót érzek leginkább bal oldalt és mostanában megint fáj néha bal oldalt nyelésre. Ő azt mondta az orvos,hogy a számban sem lát semmit. Hát nem tudom,engem aggaszt. Majd megtapogatom pár ismerősöm nyakát mert én nem hiszem el,hogy ez normális..

2018. márc. 11. 22:21
 10/10 A kérdező kommentje:
De fél éve is ez volt,hogy bal oldalt fájt nyelésre,aztán később is néha,majd hetekig semmi,majd megint. Aztán észrevettem a gumókat,bal oldalt nagy volt,jobb oldalt kisebb. Most megint folyamat fáj bal oldalt és nagy is a csomó. Én nem tudok elmenni emellett csak úgy. Nem tudom mit csináljak,lehet be kellene fizetnem egy ultrahangra.
2018. márc. 11. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!