Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 hete székrekedésem van....

3 hete székrekedésem van. Milyen hashajtót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Fáj a hasam, érzem az ingert, és mégsem megy :/ Milyen hashajtót ajánlanátok?
2010. jún. 9. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elsőre valamilyen gyógynövény teával kezdeném. Ha nem használ, akkor még mindig ott a gyógyszertár, ahol ajánlani tudnak több félét is.
2010. jún. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hashajtózzál, próbálj meg reggel langyos,citromos vizet éhgyomorra, vagy szilvalekvárt.Nekem a Tamarin lekvár is bevállt.A hashajtó gyógyszer nem jó, mert hozzá lehet szokni,utána meg már nem hat.Inkább vmi természetes "hashajtót"egyél/igyál.
2010. jún. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se hashajtózz: tea, kefír, alma, sok lé, és egy kanálnyi mustármag is meghozza a hatását (szétrágva).
2010. jún. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszert felejtsd el!!! Sok rostos étel,folyadék,zöld tea.Aztán én a helyedben kivizsgáltatnám magam mert nekem is hasonló problémáim voltak és kiderült,hogy lisztérzékenység állt a háttérben.
2010. jún. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gyógynövénybolt -----> TÖKMAGOLAJ
2010. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!