Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már nagyon nagyon hosszú...

Már nagyon nagyon hosszú ideje küzdök pattanásokkal az arcomom, minden létező dolgot kiprobáltam már?

Figyelt kérdés
Szedek vitaminokat hátha az segit, szedek sörélesztő tablettat illetve mostmár naponta megeszek 20 dekagramm élesztőt is a létező összes Ilcsi krémet kiprobaltam már a börtipusomhoz megfelelően persze. Probaltam az elesztos mezes arcpakolast a só szappant volt már Zyneritem is ilyen olyan termelcsalad pattanasra pl clean and clear stb stb semmi, de semmi az eg vilagon nem hasznal. És nem adtam fel soha 2 nap alatt mindent hosszu hetekig csinaltam de semmi. Bármi ötlet!? Esetleg aki járt már hasonlo cipoben vagy van ismerose akinek segitett valami az irjon koszi 27F?
2018. febr. 28. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne otthon kiserletezz hanem menj el szakemberhez aki majd valoszinuleg tudni fogja hogy mi a teendo.Ha mar voltal, es nem valt be, keress mast.
2018. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!