Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az a bajom hogy hiába fürdök...

Az a bajom hogy hiába fürdök napi 2szer akkor is "kanszagom van, , Már jelezték felém. A dezodor a gatyába csak ront a helyzetem (? )

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 21:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10: "9-es, javíts ki ha tévedek, de normális ember fürdésnél cserél fehérneműt."

Én is pont ezt írtam, és ebbe kötöttél bele, hogy ez beteges.

A Kérdező 2xfürdik, tehát napi 2x vesz friss alsóneműt. Te kötöttél bele ebbe a válaszomba.

Most akkor természetesen csak bele akartál kötni abba, hogy szó szerint azt javasoltam, csak márelőtted, mint amit te, világos. Ennyire zavar, ha valakivel egyetértesz?

2018. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

12-es, ebbe kötöttem bele: "Vagy nappal abban maradsz, amiben éjjel aludtál?". :)

Ha te ezt a reggeli zuhannyal összekötve gondoltad, akkor lelked rajta. Ha külön reggeli/esti bugyit tartasz fent, az viszont már beteges :D Ha valaki egy nap egyszer fürdik, és teszem azt este teszi, akkor máris abban maradt nappal, amiben éjjel aludt, szóval mindenképp van valahol valami hiba.

2018. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!