Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy érzem hülyülök, romlik a...

Úgy érzem hülyülök, romlik a memóriám, mit érdemes enni, szedni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban elfelejtek olyan dolgokat, amiről előtte pár levél volt szó, összekeverem a számokat, dátumokat, címeket.

Nem vagyok szétszórt, minden erőmmel azon vagyok, hogy koncentráljak, de elfelejtem, amit mondanak. 24 éves vagyok, mit tudnék tenni?



2018. febr. 8. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezek valamelyikét, vagy inkább mindegyikét: Multivitamin, omega 3-6 (halolaj) kapszula, változatos, rendszeres táplálkozás, elegendő alvás-pihenés, rendszeres sport, friss levegő, elmegyakorlatok=keresztrejtvények, sakk, vers tanulás, idegen nyelv tanulás. Akkor is ha nehezen megy. Csak menet közben tud bemelegedni a motor, leállítva nem.
2018. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
de csinálj fejtörőket, keresztrejtvényeket, és az elbutulás legjobb ellensége: tanulás, főleg nyelv vagy hangszeres.
2018. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!