Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontérzékenyek, éreztetek ma...

Frontérzékenyek, éreztetek ma valami hasonlót?

Figyelt kérdés

Én már hajnalban szapora szívverésre, gyengeségre ébredtem.A vérnyomásom magas volt nagyon és rázott a hideg (ilyen néha előfordul velem), próbálom kideríteni, a frontoktól lehet-e?Amúgy rosszul is aludtam eléggé.De nálam ez sajnos gyakori.Délután pár óráig fájt kicsit a fejem.De már jobb minden.Az utóbbi pár napban megint magasabb a vérnyomásom .

Éreztek hasonlókat? Ez tényleg lehet fronttól, vagy inkább valami más?Esetleg stressz vagy kialvatlanság??

Utóbbi években a telet elég nehezen viselem.


2018. febr. 8. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt kora reggel hogy elkezdett a szivem így verni. :/ jobbulást
2018. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ma nem igazán éreztem, de kedden délelőtt teljesen kába voltam, szinte az ájulás közelében. Hazamentem, porszívóztam 10 percet, akkor mértem a vérnyomásom: 156/86. 10 percet bridzseltem a számítógépen, megmértem: 128/86. Ekkor megnyugodtam. Nekem november-decemberben volt olyan hetem, amikor folyamatosan 150 körül volt a szisztolés érték, gyakorlatilag nyugalmi állapotban. 1 hétre abbahagytam minden gyógyszerem szedését és 1 hét után lement 140 körülire.
2018. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes.A Novembert én is különösen megszenvedtem.Milyen gyógyszereid hagytad abba? Én szedek vérnyomás csökkentőt, de nem látom hogy sokat érne.Mivel mellette is vannak kiugrások.Vagy az természetes?
2018. febr. 8. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!