Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Euthyrox tablettával kapcsolat...

Euthyrox tablettával kapcsolatban mik a tapasztalatok?Holnaptól kell szednem pm alulműködés miatt. Mennyi idő után hat? Vannak mellékhatásai?

Figyelt kérdés

Ha kimarad egy szem később lehet pótolni, vagy tényleg csak reggel lehet bevenni?

Van olyan gyógyszer ami mellett ezt nem lehet szedni?

Hogyha diétázom és mozgok, az eddigi kilókat amit felszedtem és nem tudtam leadni talán végre sikerül?


2008. okt. 27. 06:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tehat:ket eve szedem,eleinte szarul voltam tole,kb.egy hetig szedelegtem de elmult.Csak reggel lehet bevenni reggeli elott fel oraval.Nem ajanlatos fogamzasgatloval egyidoben szedni,mert barmilyen fajtaja fokozza az etvagyat.Dieta es mozgas mellett lesz csak eredmeny,en nem fogytam egy dekat sem emiatt hogy nem sportolok es nem dietazok,a laboreredmenyek jok,tehat a mukodeset beallitja de ennyi.
2008. okt. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2008. okt. 27. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!