Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meteospasmyl-t ha puffdadás...

Meteospasmyl-t ha puffdadás nélküli hatalmas hasgörcsre veszek be 13 évesen lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szüleid hol vannak? :D

És nem hallottam még erről a gyógyszerről. Hol fáj? Lenn inkább a hasad, vagy fentebb a gyomrod?

Menstruálsz vagy ettél valamit amitől lehet?

De, ettől függetlenül szerintem igen, nyugodtan vehetsz be egy szemet. A tájékoztató szerint a felnőtt adag napi két-három szem.

Vagy ha esetleg van otthon Nospa, akkor azt. De talán ha felkelted anyudat/apudat tud valamit ajánlani. :D

2017. dec. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, anya adta és lent fáj, már délután 2 óta. Nem bírtam már, és vannak szünetek a fájások között, nagyon sokat fingottam, és most a hányingerem is van
2017. dec. 15. 01:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy beszedtél valami vírust, vagy össze ettél valamit amit nem kellett volna.

Nyugodtan vegyél be akkor egyet, hogy legalább megaludd szépen az éjszakát. Ha holnap reggel is fáj, vagy hányingered megmarad, akkor menj el a háziorvoshoz.

Ettől függetlenül eregess csak nyugodtan. :D Ha viszont már annyira fáj tényleg hogy nem bírod, akkor esetleg ügyelet még ma este.

2017. dec. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!