Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelentek az alábbi szavak?

Mit jelentek az alábbi szavak?

Figyelt kérdés

anxiolytikus, vazodilatáció, rigiditás, depresszáns

Ne linket légyszi!

Köszönöm


2010. jún. 2. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
most miért nem jó, ha beírod a google-ba? Ennyire lusta nem lehetsz
2010. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

vazodilatáció: értágulás, értágítás

rigiditás: merevség

2010. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves Második, nagyon köszönöm a választ.

Kedves első, képzeld, azzal kezdtem mivel olyat nem találtam ami megfelelő lett volna, ezért megkérdeztem. Remélem nem fáz ez neked...Egyébként ha érdemben hasznos választ nem tudsz adni, akkor minek írsz?

2010. jún. 2. 15:10
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok!:)


Anxiolitikus: feszültségoldó

2010. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Megmondom őszintén, hogy fogalmam sincs az alábbi szavak jelentéséről, de nem bírom meg, hogy ne osszak meg vmit az első válaszolóval. Szóval ne haragudj az offért. Na szal igen "kedves" 2. válaszoló! Mi az h "ennyire nem lehetsz lusta"? kérdés?

Akkora baromságot írtál már ne haragudj! Mivel sztem kevesebbet kell vacakolni beírni a google-ba mint feltenni itt egy kérdést. Szal nagyon gáz vagy már bocs. Ezen a gyakorikerdesek.hu-n ha végig olvasnám az összes kérdést (lehetetlen lenne perszexd) akkor sztem nem találnék 5 olyan kérdést amire normális, csak normális válaszok lennének. Emberek! Miért kell állandóan ilyen rosszindulatúnak lenni? De majd hnap ha lesz vmi gondod (esetleg pitiáner) és felteszed, akkor meg majd csodálkozol ha számodra nem elég hasznos/ bunkó választ kapsz. Gondolkodj el ezen légyszi!

2010. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
* nem bírom KI..... elírtam, elnézést
2010. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ismét köszönöm szépen a válaszokat :) Meg azt is, hogy valaki belátja, hogy nem lustaság az, hogy itt kérdezem meg, csupán bízom abban, hogy valakinek ezek a szavak szerepelnek az aktív szókincsében és meg tudja mondani, hogy mit jelentenek.

Ismét egy csomó új szóval ültem a gép elé, és bizony ha a google-lal nem jutok eredményre, megint idejövök :):P

2010. jún. 2. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Én csak örültem a kérdésednek, mert nem tudtam én se mit jelentenek, és most már bővült a szókincsem ezekkel!

Várom a következő kérdéseket! :)


2. voltam

2010. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!