Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől szúrhat a torkom?

Mitől szúrhat a torkom?

Figyelt kérdés

Amikor szúr, akkor köhögnöm kell és könnyezik a szemem. S fogalmam sincs, hogyan kéne elmulasztani, amikor rám jön, nem tudom abba hagyni. Ha pedig közben levegőt veszek, akkor csak jobban kell köhögnöm. Tegnap vagy hatszor is rám jött.


Észrevettem mostanában, hogy akkor szúr a torkom, amikor megvagyok fázva. Viszont azt nem értem, hogy amikor kisebb voltam, akkor meg miért szúrt, mikor nem is voltam beteg.


Szóval nincs valami, amivel el lehetne mulasztani, hogy amikor suliban, buszon, vagy ilyen helyen rám jön, ne kelljen szenvedni?


Félek orvoshoz menni. El kellene mennem?:c

Régebbben, amikor még kicsi voltam, nem foglalkoztam vele, mert senki se hitt nekem. De kezdek aggódni, hogy ez valami komoly.


21/L

Előre köszönöm a normális válaszokat!


2017. nov. 10. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Talán allergia? Köhögés, könnyezés stimmel de a torok szúrás kicsit furcsa. Nekem az csak akkor szokott ha beteg leszek, annak az előjele. Ne félj orvoshoz menni, ő biztos tud valami okosat mondani.

Köhögésre, hogy ne buszon jöjjön rád halls cukokra, vagy a mentolos strepsils de azt csak 4 óránként szabad bevenni. És azzal kezelni magad örökre nem lehet, ezért tanácsolom az orvost :)

2017. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :c
2017. nov. 11. 06:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!