Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már 4-5napja kicsit "beteg"...

Már 4-5napja kicsit "beteg" vagyok, és ma meg elhomalyosult minden, és rosszul éreztem magam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már folyik az orrom, torkom is fájt de a forró teatol jobb lett(legalabbis gyógyszert nem vettem be).

De ma a buszon álltam, és egyszer csak rosszul kezdtem magam érezni és homályos volt minden előttem, kb. azt se tudtam hol vagyok, vagyis néha tudtam néha nem. De közben álltam, próbáltam nem mutatni hogy lehet mindjárt össze esek, vagy csak én éreztem úgy lehet látták rajtam...

És amúgy nagyon elengedtem magam, éreztem hogy kakalnom is kell, mikor már vissza jött a normális latasom, és éreztem hogy kicsit büdös is van. Hát szerintem a s*gg lyukam ahogy kintebb nyílt így kijött a szag😂😩😷 amúgy kínos is, vicces is, szomorú is mert olyan tudatlan alapítva voltam. De szerintem nem volt hangja.

Suliból sokat hiányoztam már, de szerintetek holnap menjek? Én amúgy mennek, de félek hogy rosszul leszek.

Ha elmondom anyának akkor ő meg tuti hogy nem enged.



2017. okt. 26. 17:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!