Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap megyek szemészetre....

Holnap megyek szemészetre. Mit tegyek, hogy ne féljek belenyúlni a szemembe?

Figyelt kérdés

2 éve egyszer már volt kontaktlencsém,csak nagyon féltem belenyúlni a szemembe,egyébként bírja a szemem,a doki berakta,aztán én próbálgattam,de nehezen ment,kb.15 percig próbálkoztam,a doki meg már tiszta ideges lett,hogy miért nem tudom berakni,meg kivenni.Aztán nagy nehezen sikerült.Itthon is alig tudtam kivenni,de fél óra próbálkozás után sikerült.Mivel szemüveges vagyok,-2 dioptriás,mindig kéne hordanom,de sose szoktam,max.itthon néha felveszem,de így nagyon rossz,minden tiszta homály.Ezért akartam most megint kontaktlencsét,csak félek,mert mindig előjön a 2 évvel ezelőtti dolog.Attól félek,hogy a doki megint ideges lesz,és le fog cseszni,amiért nem tudom betenni.Hogyan küzdjem le ezt a félelmem?Hogyan ne féljek bele nyúlni a szemembe?

16/L


2010. máj. 30. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább menj el egy jó optikai szalonba, ott megtanitanak rá, hogy hgy kell kivenni meg berakni a lencsét - és ott akár több órát is rád szánnak.
2010. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem arról van szó,hogy nem mutatta meg a doki,hogy hogyan kell csinálni,mert megmutatta,csak türelmetlen volt.Amúgy most nem oda megyek ahol voltam 2 éve.De mégis félek.
2010. máj. 30. 08:59
 3/3 anonim ***** válasza:

A mutatóujjaddal érj hozzá óvatosan a szemedhez,de előtte moss kezet!


.....


Na? Nem fáj? Semmi kellemetlen?


Ugye-ugye,nem kell félni... :)

2010. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!