Gennyes mandulara jo a mez vagy artalmas?
Figyelt kérdés
hogyan tudnam gyorsabban meggyogyitani?2010. máj. 28. 11:34
1/3 anonim válasza:
Tehát összeszedtél egy jó kis tüsszős mandullagyulladást, amiben gennyzacskó, vagy gennyzacskók vannak. Elősször is gargalizált sós vízzel, vagy gapefruit higított változatával. Rendkívül jó baci ölő. A méz meg abszolút nem árt, mert erőssíti az immunrendszeredet.
3/3 anonim válasza:
Jó a rá a méz (és a Corsodyl öblögető), de ha már gennyes a mandulád, akkor mindenképpen menj orvoshoz! Elhanyagolt mandulagyulladás akár elhúzódó ízületi gyulladásokat is okozhat!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!