Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amfetaminszarmazekoktol lehet...

Amfetaminszarmazekoktol lehet ilyen "flashback"?

Figyelt kérdés

Mar lassan ket honapja tortent, amikor furcsan kezdtem latni.. mitha almodnek, alomszeruen lattam mindent. Megijedtem, fel is ment a vernyomasom es rosszul lettem, az ugyeleten kotottem ki.

Azutan kulonfele vizsgalatokban vettem reszt, kiderult hogy semmilyen szervi bajom nincs. Ezutan elmentem egy pszichologushoz, aki adott egy tesztet, ki is toltottem es mondta hogy semmi furcsat nem vett eszre. Ezutan jott a kerdes, hpgy fogyasztottam e valamilyen drogot, azt valaszoltam, hogy fogyasztottam metamfetamin tartalmu tablettat.. a doki rogton ravagta,hogy ez attol van.. szerintetek? Vagy akar tapasztalatok ilyen teren?


2017. szept. 27. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, attól van. Ha a külvilágot látod álomszerűen az a derealizáció, ha magadat, az pedig a deperszonalizáció. Ha szerencséd van, akkor pár nap, vagy hét alatt elmúlik, ha nincs, akkor hónapok, évek alatt. Természetesen drogok nélkül. Nekem nyugtatók elhagyása után jött elő. 11 hónapja nem vettem be egy szemet se, de még mindig meg van. Nézd meg a Numb című filmet. Abban a főszereplő úgy is maradt.
2017. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szoval akar igy is maradhatok?
2017. szept. 27. 12:42
 3/3 anonim válasza:
Hát úgy tűnik a válaszoló nem törődött vele és úgy maradt, így már nem tudott válaszolni a következő kérdésre.
2023. jan. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!