Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha megszólít egy srác, aki...

Ha megszólít egy srác, aki tetszik, olyan vörös leszek mint egy alma, de ez már nem egészséges. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Lehet hogy a szerelem kérdések közé kellett volna ezt, de ide is felteszem, ugyanis annyira elpirulok hogy leizzadok. Nem vagyok szerelmes. De ez ilyen pszihés dologm azthiszem.. 16 éves vagyok. Lehet ez ellen mit tenni? mert egy idő után nagyon kellemetlen..
2010. máj. 26. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább aranyos. Nem hiszem hogy baj lenne.

Majd elmúlik.

2010. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, aranyos, egy bizonyos szintig. :S
2010. máj. 26. 21:54
 3/4 anonim válasza:
én együttérzek. pedig csak 13 éves vagyok de annyira égő , elvileg olyankor lehajtom a fejem de ezt nagyon szánalmasnak találom mert mindenegyes alkalommal kivörösödök és néha már le is izzadok (persze nem ugy mint a ló). :(
2010. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaaaj én is lehajtom a fejem, vagy a kezem teszek a fejemhez.. elkezdek én is izzadni.. meg kínomba röhögök. nagyon rossz dolog ez.. :S
2010. máj. 31. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!