Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek ellene h ne...

Mit tehetek ellene h ne remegjen a kezem?

Figyelt kérdés
Ha nyugodt vagyok akkor is alapból remeg de ha társaságba vagyok és izgulok nagyon. Ma is suliba én nyitottam ki az öltöző ajtót és a kulcsal nem találtam be a kulcslyukba annyira remegett a kezem a fél osztály meg rajtam röhögöt. Ezen kívül még a szemgolyóm is remeg de azt kivizsgáltattam de nem tudják az orvosok hmitől van. Szerintetek az lehez az oka h már kisgyerek korom óta egy stresszes ordibálós családba nöttem fel és emiatt lehet vmi idegsérülésem? Vagy mitől?
2017. szept. 7. 13:53
 1/2 Kései Sirató ***** válasza:
Támaszd ki a könyököd a másik kezeddel, vagy támaszd oda asztalhoz, falhoz, épp, amihez tudod!
2017. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Keress fel egy orvost! Zárjanak ki minden szervi bajt, aztán keress egy pszichológust. De ha gondolod én is meghallgatlak, írhatsz nyugodtan.
2017. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!